f

Proračun

LJETNA KROS LIGA PRELOG

Na popularnoj preloškoj Marini, uz prostore Nautičkog kluba Labud, u petak je održana prigodna svečanost i podjela nagrada najboljima na Ljetnoj kros ligi Prelog. Prije svečanog dijela održano je posljednje, 10. revijalno kolo, koje se nije bodovalo za ukupni plasman. Liga je započela u petak, 24. lipnja i trajala je 10 tjedana (svakog petka), a za ukupni plasman bodovalo se pet najboljih rezultata postignutih u 9 kola.  Za natjecanje na stazama od 3,2 i 6 kilometara  ove se godine prijavilo  29 trkačica, 65 trkača, 20 hodačica i 4 hodača, dok su u dječjim utrkama sudjelovale 24 djevojčice i 49 dječaka, tj. sveukupno čak 191 natjecatelj.
Uz medalje, koje su primili najbolji sudionici, podijeljene su i majice koje je donirala tvrtka Bygreen d.o.o. iz Preloga, a osvajači medalja u dječjoj konkurenciji nagrađeni su ruksacima koje je darovao Goran Mihinjač, odnosno Apartmani Mihinjač. Ovo popularno trkačko natjecanje odlično su organizirali članovi Trkačkog kluba Kotoripski Begači.  Posebno treba istaknuti Danijelu Krobot i Damira Matoteka, voditelje cjelokupnog natjecanja, kojima su pomagali Jasmina Ilijaš, Siniša Kovačić, Goran Mihinjač, Nikola Pavčec  i Željko Krobot. Posljednje ljetno druženje trkača uz Dravu završilo je tombolom i degustacijom raznoraznih kolača koje su pripremile vrijedne natjecateljice.  Da svi nazočni posebno zapamte ovogodišnju Ljetnu kros ligu Prelog, pobrinuli su se „krvoločni“ komarci koji su ubadali bez milosti i prestanka tijekom čitave večeri.

UKUPNI POREDAK PREMA KATEGORIJAMA

  • UTRKA NA 200 m

LIMAČICE: 1. PAVLA POSAVEC, 2. STELA RAJHER, 3. EMA ŠKVORC

LIMAČI: 1. LUCIJAN TILOŠANEC, 2. ROKO DJURAN 3. ALEN KOVAČIĆ

  • UTRKA NA 400 m

KADETKINJE: 1. ELA GRAŠIĆ, 2. NELA KOVAČIĆ, 3. ENA MADIĆ

KADETI: 1. DORIAN ČAVLEK, 2. ARIJAN VASER, 3. EMANUEL HIŽMAN

  • UTRKA NA 800 m

JUNIORKE: 1. ANA HUNJAK, 2. TONKA HOZJAK, 3. -

JUNIORI: 1. LUKA LIPIĆ, 2. DORIAN KRUŠELJ , 3. EUGEN BOGOMOLEC

  • UTRKA NA 3200 m

SENIORKE: 1. DUNJA MIKEC, 2. MIA FURDI, 3. LILI KOVAČIĆ

SENIORI: 1. DAVID VERLI, 2. DAVID IGREC, 3. TOMICA DODLEK

VETERANKE: 1. SANDRA VASER, 2. PETRA HOZJAK,  3. VESNA MIKEC

VETERANI: 1. VALENTIN ŠIPUŠ, 2. ZVONKO CENKO, 3. - 

  • UTRKA NA 6000m

SENIORKE:1. VIŠNJA ČONKAŠ, 2. VLATKA MARKOVIĆ, 3. MARINA DRŽANIĆ

SENIORI: 1. GORAN MARKOVIĆ, 2. MATIJA ZADRAVEC, 3. MARIJAN PONGRAC

VETERANKE: 1. MIRJANA MLINARIĆ,  2. MIRJANA FURDI, 3. ŽELJKA PODGORELEC SIRC

VETERANI: 1. STJEPAN FURDI, 2. PETAR BARIĆ,  3. JURAJ ŠKVORC

  • HODANJE 3200m

SENIORKE: 1. GORDANA GRAŠIĆ 2. JASMINKA HOZJAK 3. JASNA PLEVNJAK

SENIORI: 1. GORAN MIHINJAČ,  2. RAJKO PLEVNJAK, 3. -

VETERANKE: 1. LJILJANA ŠIPUŠ 2. LJUBICA SETNIK 3. GORDANA FUNDAK

Valentin Šipuš

Aktivni Kotoripski begači

Proteklog vikenda Čakovec je bio domačin 21. Otvorenog atletskog prvenstva Hrvatske za veterane i veteranke. 
Ukupno je sudjelovalo 137 natjecatelja prvog dana i 134 drugog, a osim domačina iz 23 različita atletska kluba trčali su i susjedi Slovenci, Mađari i Srbi. Naš klub je predstavljao trojac u sastavu Mihinjač, Gašparić i Pintarić. Prvenstvo je bilo raspoređeno u dva dana, a subota je bila uspješnija za naše natjecatelje...
Pretplatite se na ovaj RSS feed
facebook   youtube