f

STK Kos-Kotoriba

STOLNI TENIS / Kos-Kotoribi ni set protiv lidera

Stjepan Vidovicć - najbolji protiv Mladosti Stjepan Vidovicć - najbolji protiv Mladosti

U 8. kolu 1. Hrvatske lige istok igrači Kos-Kotoribe su u subotu igrali protiv vodeće momčadi lige Mladosti iz Petrinje. Za njih su Petrinjci očito bili preveliki zalogaj pa lideru prvenstva nisu uspjeli oduzeti niti jedan set. Veliki otpor je u trećoj partiji veteranu iz protivničkoga sastava Ivanu Kneževiću pružio najstariji igrač naše ekipe Stjepan Vidović, dok su David Čukulic u prvoj partiji protiv najboljega gostujućeg igrača Marka Majstorovića, Filip Radmanić u drugoj protiv Alena Anušića i par Čukulic/Radmanić protiv Roberta Ramušćaka i Majstorovića zabljesnuli tek u pokojemu setu. Za našu ekipu ova utakmica u stvari i nije bila od nekoga značaja, jer se protiv još uvijek neporaženoga protivnika ne može vaditi i osvajati bodove za ostanak. Naši će za to sigurno biti motiviraniji u subotu 17. veljače kada im u 11 sati u goste dolazi drugi sastav osječkoga Vodovoda. Osječani su, doduše, treći na tablici, ali se protiv njih može puno bolje igrati negoli je to bilo protiv Petrinjaca. Povoljni za naše su porazi konkurenata za ostanak Graničara iz Slavonskoga Broda i Cibalije iz Vinkovaca, koji su i nakon 8. kola ostali na istoj razdaljini, a utakmice protiv njih će odigrati tek u nastavku prvenstva.

REZULTATI:

Kos-Kotoriba – Mladost                          0:4

(Čukulic – Majstorović 0:3 /5:11, 8:11, 3:11/, F. Radmanić – Anušić 0:3 /6:11, 7:11, 5:11/, Vidović – Knežević 0:3 /9:11, 8:11, 14:16/, Čukulic/F. Radmanić – Majstorović/Ramušćak 0:3 /8:11, 3:11, 1:11/, sudac: Milovan Tomašić, Šenkovec)

Vodovod 2 – Požega                               4:3

Ciblia – Putjane                                         1:4

Lokomotiva – MSTC Čakovec              3:4

Vodovod 2 – Graničar                             4:0

Lokomotiva – Putjane                             3:4

Cibalia – MSTC Čakovec                        1:4

Mihovljan – Mladost                                 3:4